Search

Užsakytas prekes interneto parduotuvėje victoriaboro.lt pristatome visoje Lietuvoje, o Jūsų patogumui, siūlome šiuos skirtingus būdus:

prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėje Vilniuje; 

pristatymas į namus („DPD” kurjerių tarnyba);

prekių atsiėmimas „Omniva” paštomate;

prekių atsiėmimas “DPD pickup” savitarnos terminale;

Prekių atsiėmimas „Smartpost“ savitarnos terminale.

Pristatymo laikas

Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų išsirinkta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau, todėl pirkdami mūsų el. parduotuvėje prekes 80% atvejų prekes gausite per 1-3 darbo dienas.

SVARBU. Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynais pinigais, pristačius prekę) iki 13 val., prekės išsiunčiamos tą pačią darbo dieną. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu.

Išimtiniais atvejais, kai paskelbiamos nuolaidos dienos, pristatymas prekių gali vėluoti iki 5 d.d.

ATSIIMKITE NEMOKAMAI MŪSŲ PARDUOTUVĖSE!

Internetu užsakytas ir apmokėtas prekes nemokamai galite atsiimti Vilniuje adresu Žalgirio 92, 3 įėjimas, 1 duris po kairę darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val. 13:00-14:00 val. pietų pertrauka, parduotuvė nedirba (prekės išsiunčiamos į parduotuvę  tik po apmokėjimo gavimo).

Siuntą atvykite atsiimti tik po el. paštu gauto pranešimo, kad užsakymas jau pristatytas į parduotuvę ir jį galima atsiimti.

Jūsų siunta parduotuvėje bus laikoma 14 kalendorines dienas, laiką skaičiuojant nuo siuntos pristatymo į atsiėmimo vietą dienos. Jei per 14 dienas pirkėjas neatsiima užsakymo, siunta išsiunčiama atgal į sandėlį.

“DPD” KURJERIŲ TARNYBA – PREKIŲ PRISTATYMAS Į JŪSŲ NAMUS / BIURĄ

Pristatymo kaina € 3,50 paštomatais, 6 eur. DPD kurjeriais

SVARBU! Priimant siuntą, patikrinkite jos būklę. Pastebėjus, kad pakuotė pažeista (šlapia, sutrinta ar pan.), prašome siuntos atsisakyti ir parašu nepatvirtinti jos priemimo. Apie atsisakytą siuntą informuokite mus telefonu +37060993480 arba el. paštu. diana.borogroup@gmail.com geriausiai su nuotraukomis.

“OMNIVA” PAŠTOMATAI – ATSIIMKITE SIUNTŲ SAVITARNOS TERMINALUOSE

Prekės pristatomos į bet kurį Lietuvos teritorijoje esantį OMNIVA paštomatą. Artimiausią paštomatą galėsite pasirinkti prekių užsakymo metu. OMNIVA paštomatai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, todėl savo prekes galėsite atsiimti Jums patogu laiku.

3,50 € – pristatymo kaina

Užsakymo pristatymas bus vykdomas, jei pasirinktos prekės tilps į OMNIVA paštomatus atitinkančią pakuotę, o svoris neviršys 30 kg. Jei užsakytos prekės netilps į vieną pakuotę, su Jumis susisieks svetainės administratorius ir aptarsite Jums tinkamiausią prekių pristatymo būdą (sudarant dvi atskiras pakuotes, pristatymo mokestis už antrąją pakuotę skaičiuojamas papildomai).

Jei siunta bus sunkesnė nei 30 kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti žemiau, prekės pristatymas į OMNIVA paštomatą bus negalimas. Apie tai Jus informuos svetainės administratorius.

Siuntos dydis

Didžiausias leistinas OMNIVA siuntos svoris – 30 kg. Prekės turi tilpti į pakuotę, atinkančią OMNIVA spintelių dydžius:

S dydis – 9 cm x 38 cm x 64 cm

M dydis – 19 cm x 38 cm x 64 cm

L dydis – 39 cm x 38 cm x 64 cm

Pranešimas apie pristatytą siuntą

Po siuntos pristatymo į OMNIVA paštomatą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti OMNIVA savitarnos terminale atsiimant siuntą.

Siuntos atsiėmimas

Siuntų atsiėmimas OMNIVA paštomatuose yra itin greitas ir patogus. Paštomato ekrane rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai paprastam vartotojui, todėl atsiimant siuntą iš paštomato sugaišite ne daugiau 15 sekundžių.

Gavę SMS pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie OMNIVA paštomato, nurodyto SMS žinutėje.

Palietę ekraną, pasirinkite kalbą ir spauskite „Atsiimti siuntą”.

Įveskite SMS žinutėje nurodytą siuntos atsiėmimo kodą.

Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio paštomato skyriaus ir uždarykite dureles.

Norėdami gauti siuntos kvitą, ekrane spauskite TAIP

Siuntos atsiėmimas, sumokant banko kortele paštomate

Nueikite prie OMNIVA savitarnos terminalo, nurodyto SMS žinutėje.

Paštomato ekrane pasirinkite kalbą, po to paspauskite „Atsiimti siuntą”.

Įveskite SMS žinute gautą durelių kodą.

Paštomatui paprašius sumokėti už siuntą, atlikite apmokėjimą banko kortele. Mokėjimo terminalas yra po ekranu.

Atsidarius terminalo skyriaus durelėms, pasiimkite siuntą, uždarykite dureles ir patvirtinkite terminalo ekrane veiksmą.

Norėdami gauti siuntos kvitą, ekrane spauskite TAIP.

Siuntų saugojimo laikotarpis

OMNIVA paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po pranešimo gavimo, kad užsakymas jau pristatytas į OMNIVA paštomatą ir jį jau galima atsiimti. Apie pristatytą užsakymą būsite informuotas SMS žinute, nurodant paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite durelių kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Siuntos neatsiėmus per 7 kalendorines dienas, ji bus grąžinta atgal mums. Atsiėmus siuntą iš paštomato ir pastebėjus, kad pakuotė pažeista (šlapia, sutrinta ar pan.), prašome pranešti mums telefonu arba el. paštu.

„DPD PICK UP” PAŠTOMATAI – ATSIIMKITE SIUNTŲ SAVITARNOS TERMINALUOSE

Prekės pristatomos į bet kurį Lietuvos teritorijoje esantį “DPD PICK UP” savitarnos terminalą. Artimiausią savitarnos terminalą galėsite pasirinkti prekių užsakymo metu. “DPD PICK UP” savitarnos terminalai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, todėl savo prekes galėsite atsiimti Jums patogu laiku.

3,50 €  – pristatymo kaina

Užsakymo pristatymas bus vykdomas, jei pasirinktos prekės tilps į “DPD PICK UP” savitarnos terminalus atitinkančią pakuotę, o svoris neviršys 30 kg. Jei užsakytos prekės netilps į vieną pakuotę, su Jumis susisieks svetainės administratorius ir aptarsite Jums tinkamiausią prekių pristatymo būdą (sudarant dvi atskiras pakuotes, pristatymo mokestis už antrąją pakuotę skaičiuojamas papildomai).

Jei siunta bus sunkesnė nei 30 kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti žemiau, prekės pristatymas į “DPD PICK UP” savitarnos terminalą bus negalimas. Apie tai Jus informuos svetainės administratorius.

Siuntos dydis

Didžiausias leistinas “DPD PICK UP” siuntos svoris – 30 kg. Prekės turi tilpti į pakuotę, atinkančią “DPD PICK UP” spintelių dydžius:

XS dydis – 8 cm x 18,5 cm x 61 cm

S dydis – 8 cm x 35 cm x 61 cm

M dydis – 17,5 cm x 35 cm x 61 cm

L dydis – 36,5 cm x 35 cm x 61 cm

XL dydis – 74,5 cm x 35 cm x 61 cm

Pranešimas apie pristatytą siuntą

Po siuntos pristatymo į “DPD PICK UP” savitarnos terminalą, būsite informuotas elektroniniu paštu ir SMS žinute, kur bus pateiktas durelių PIN kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti “DPD PICK UP” savitarnos terminale, atsiimant siuntą. Saugokite durelių kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš savitarnos terminalo.

Siuntos atsiėmimas

Siuntų atsiėmimas “DPD PICK UP” savitarnos terminale yra itin greitas ir patogus. Savitarnos terminalo ekrane rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai paprastam vartotojui, todėl atsiimant siuntą iš paštomato sugaišite ne daugiau 15 sekundžių.

Gavę SMS pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie “DPD PICK UP” savitarnos terminalo, nurodyto SMS žinutėje.

Palietę ekraną, pasirinkite kalbą ir spauskite „Atsiimti siuntą”.

Įveskite SMS žinutėje nurodytą siuntos atsiėmimo PIN kodą.

Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio savitarnos terminalo skyriaus ir uždarykite dureles.

Siuntos atsiėmimas, sumokant banko kortele savitarnos terminale

Nueikite prie “DPD PICK UP” savitarnos terminalo, nurodyto SMS žinutėje.

Savitarnos terminalo ekrane pasirinkite kalbą, po to paspauskite „Atsiimti siuntą”.

Įveskite SMS žinute gautą durelių PIN kodą.

Savitarnos terminalui paprašius sumokėti už siuntą, atlikite apmokėjimą banko kortele. Mokėjimo terminalas yra po ekranu.

Atsidarius terminalo skyriaus durelėms, pasiimkite siuntą, uždarykite dureles ir patvirtinkite terminalo ekrane veiksmą.

Siuntų saugojimo laikotarpis

“DPD PICK UP” savitarnos terminale siunta laikoma 72 val. po pranešimo gavimo, kad užsakymas jau pristatytas į “DPD PICK UP” savitarnos terminalą ir jį jau galima atsiimti. Siuntos neatsiėmus per 72 val, ji bus išimta iš savitarnos terminalo. Apie tai  siuntos gavėjas informuojamas SMS žinute. Pasibaigus siuntos saugojimo terminui, siunta bus grąžinama mums. 

Atsiėmus siuntą iš savitarnos terminalo ir pastebėjus, kad pakuotė pažeista (šlapia, sutrinta ar pan.), prašome pranešti mums telefonu +37060993480 arba el. paštu. diana.borogroup@gmail.com geriausiai su nuotraukomis.

Prekės nėra siunčiamos į šalis, kur jau yra oficialus distributorius.

Siuntimas į užsienį į šalis, kur neturime oficialaus distributoriaus, vienos siuntos į Europos šalis kainuoja nuo 25 eur. siunčiame tik su kurjeriais. Kaina priklauso nuo siuntos svorio ir dydžio.

Įmonė neatsako už dingusias siuntas į užsienį. Jeigu kliento siunta dingo, užsienio paštas kompensuoja nuo dingusios sumos ne daugiau kaip 25 Eur

Back to Top
Please select your product